KURSNA LISTA BR.179
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 18.09.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.2539117.9595
36AustralijaAUD172.526772.9631
124KanadaCAD179.927780.4087
156KinaCNY114.949915.0399
191HrvatskaHRK115.851515.9469
203Češka RepublikaCZK14.52424.5514
208DanskaDKK115.697115.7915
348MađarskaHUF10035.101835.3130
392JapanJPY10097.915698.5048
414KuvajtKWD1348.4514350.5484
578NorveškaNOK111.843711.9149
643Ruska FederacijaRUB11.64441.6542
752ŠvedskaSEK110.943511.0093
756ŠvajcarskaCHF1106.6235107.2651
826Velika BritanijaGBP1132.2810133.0770
840SADUSD1105.9682106.6060
946RumunijaRON124.748624.8976
949TurskaTRY118.561918.6737
975BugarskaBGN159.951060.3118
977Bosna i HercegovinaBAM159.951060.3118
985PoljskaPLN126.983427.1458


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 18.09.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan