KURSNA LISTA BR.221
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 18.11.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.0810117.7856
36AustralijaAUD172.085372.5191
124KanadaCAD180.082780.5647
156KinaCNY115.091315.1821
191HrvatskaHRK115.722515.8171
203Češka RepublikaCZK14.57384.6014
208DanskaDKK115.667015.7612
348MađarskaHUF10034.968435.1788
392JapanJPY10097.251597.8367
414KuvajtKWD1348.5591350.6567
578NorveškaNOK111.653911.7241
643Ruska FederacijaRUB11.65961.6696
752ŠvedskaSEK110.981311.0473
756ŠvajcarskaCHF1106.8745107.5177
826Velika BritanijaGBP1136.8088137.6322
840SADUSD1105.8503106.4873
933BelorusijaBYN151.559451.8696
946RumunijaRON124.535024.6826
949TurskaTRY118.402018.5128
975BugarskaBGN159.862660.2228
977Bosna i HercegovinaBAM159.862660.2228
985PoljskaPLN127.334927.4995


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 18.11.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan