KURSNA LISTA BR.131
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 10.07.2020. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.2372117.9428
36AustralijaAUD172.075072.5088
124KanadaCAD176.390976.8507
156KinaCNY114.832314.9215
191HrvatskaHRK115.551415.6450
203Češka RepublikaCZK14.38994.4163
208DanskaDKK115.737315.8321
348MađarskaHUF10033.135733.3351
392JapanJPY10097.227797.8129
414KuvajtKWD1337.7622339.7948
578NorveškaNOK110.914510.9801
643Ruska FederacijaRUB11.46321.4720
752ŠvedskaSEK111.224311.2919
756ŠvajcarskaCHF1110.4240111.0886
826Velika BritanijaGBP1130.8451131.6325
840SADUSD1103.9890104.6148
933BelorusijaBYN142.554442.8104
946RumunijaRON124.203624.3492
949TurskaTRY115.147715.2389
975BugarskaBGN159.942460.3032
977Bosna i HercegovinaBAM159.942460.3032
985PoljskaPLN126.197726.3553


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 10.07.2020. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan