KURSNA LISTA BR.234
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 05.12.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.1765117.8817
36AustralijaAUD172.295572.7305
124KanadaCAD180.148180.6305
156KinaCNY114.985915.0761
191HrvatskaHRK115.745915.8407
203Češka RepublikaCZK14.58224.6098
208DanskaDKK115.682115.7765
348MađarskaHUF10035.350535.5633
392JapanJPY10097.169397.7541
414KuvajtKWD1348.1180350.2130
578NorveškaNOK111.541611.6110
643Ruska FederacijaRUB11.65541.6654
752ŠvedskaSEK111.126211.1932
756ŠvajcarskaCHF1107.0105107.6545
826Velika BritanijaGBP1138.6048139.4390
840SADUSD1105.7168106.3530
933BelorusijaBYN149.875150.1753
946RumunijaRON124.514924.6625
949TurskaTRY118.390818.5014
975BugarskaBGN159.911460.2720
977Bosna i HercegovinaBAM159.911460.2720
985PoljskaPLN127.379627.5444


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 05.12.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan