KURSNA LISTA BR.199
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 16.10.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.1595117.8645
36AustralijaAUD171.517271.9476
124KanadaCAD180.383880.8676
156KinaCNY114.955615.0456
191HrvatskaHRK115.750815.8456
203Češka RepublikaCZK14.54054.5679
208DanskaDKK115.681715.7761
348MađarskaHUF10035.250735.4629
392JapanJPY10097.698098.2860
414KuvajtKWD1349.4168351.5196
578NorveškaNOK111.616111.6861
643Ruska FederacijaRUB11.64801.6580
752ŠvedskaSEK110.820210.8854
756ŠvajcarskaCHF1106.4312107.0718
826Velika BritanijaGBP1135.4601136.2753
840SADUSD1106.1804106.8194
933BelorusijaBYN151.680451.9914
946RumunijaRON124.622124.7703
949TurskaTRY117.926118.0339
975BugarskaBGN159.902760.2631
977Bosna i HercegovinaBAM159.902760.2631
985PoljskaPLN127.281927.4461


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 16.10.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan