KURSNA LISTA BR.15
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 24.01.2020. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.1862117.8914
36AustralijaAUD172.601573.0385
124KanadaCAD180.790281.2764
156KinaCNY115.292115.3841
191HrvatskaHRK115.738715.8335
203Češka RepublikaCZK14.65644.6844
208DanskaDKK115.680015.7744
348MađarskaHUF10034.762034.9712
392JapanJPY10096.848197.4309
414KuvajtKWD1348.9761351.0763
578NorveškaNOK111.789011.8600
643Ruska FederacijaRUB11.71331.7237
752ŠvedskaSEK111.125311.1923
756ŠvajcarskaCHF1109.3359109.9939
826Velika BritanijaGBP1139.2256140.0634
840SADUSD1106.0700106.7084
933BelorusijaBYN150.124650.4262
946RumunijaRON124.496024.6434
949TurskaTRY117.884817.9924
975BugarskaBGN159.916360.2769
977Bosna i HercegovinaBAM159.916360.2769
985PoljskaPLN127.600427.7666


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 24.01.2020. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan