KURSNA LISTA BR.12
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 21.01.2020. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.2129117.9183
36AustralijaAUD172.483472.9196
124KanadaCAD180.858881.3454
156KinaCNY115.313915.4061
191HrvatskaHRK115.754415.8492
203Češka RepublikaCZK14.66714.6951
208DanskaDKK115.683015.7774
348MađarskaHUF10034.981635.1922
392JapanJPY10096.044796.6227
414KuvajtKWD1347.7096349.8022
578NorveškaNOK111.803311.8743
643Ruska FederacijaRUB11.71261.7230
752ŠvedskaSEK111.087111.1539
756ŠvajcarskaCHF1109.1063109.7629
826Velika BritanijaGBP1137.4287138.2557
840SADUSD1105.6258106.2614
933BelorusijaBYN149.797350.0969
946RumunijaRON124.510224.6578
949TurskaTRY117.807017.9142
975BugarskaBGN159.930060.2906
977Bosna i HercegovinaBAM159.930060.2906
985PoljskaPLN127.602227.7684


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 21.01.2020. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan